logo
cep sohbet odası

Yuzuktr Cep sohbet

Chat kanalını daha önce denediniz mi? Dünya’nın önde gelen chat kanallarından birisi olarak bilinen chat , bugüne kadar milyarlarca tekil ziyaretçi oranına ulaşmış nadir kameralı chat sitelerinden bir tanesidir!

Google de birçok sohbet sitesi mevcuttur ancak 2000’li yıllardan bu yana aktif olan ve Dünya’nın her bölgesinde tercih edilen Cep Sohbet, genel ağırlıklı olarak Asya ülkesinin sıklıkla kullandığı bir sitedir. Bunun yanı sıra ise her gün +50.000’den fazla Türk ziyaretçi de sohbet sitesi kanalına giriş yapmaktadır. Bu tip aktiviteler ile beraber yeni arkadaşlıklar edinmek de bir o kadar kolay olmakta! Kullanıcılar site üzerinde ki kanallardan herhangi birisine dahil olabiliyor, sağ kısımda ki “kanalda yer alan kullanıcılar” bölümünden diledikleri kullanıcının kamerasını izleyip, sohbet etme haklarını kendilerinde buluyorlar. Böylesine önemli bir adım türü olan sohbet odaları kanalı, birçok kullanıcının tercih ettiği ve keyifli vakit geçirdiği ortam olarak görülmektedir.

Yuzuktr Mobil oda: 

Bu ortama ayak uydurabilmek için sadece bir kamera ve bir mikrofon yeterlidir. Çünkü genel olarak mikrofonu kapan kişiler canlı yayın üzerinden yüzlerce kişiye seslenebilmektedir. Sizlerin de söyleyeceği bir şey var ise hemen siteye dahil olarak, bu konu ile alakalı ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz. Yuzuktr sohbet odalarıyla sağlam arkadaşlıklar edinin birçok ortak kullanıcının ziyareti ile çığ gibi büyüyen bir program olmanın haklı gururunu yaşayan Mobil sohbet hattı, pek çok kullanıcıya keyifli dakikalar yaşatmaktadır. Hemen siteye girin, sizler de bu arkadaşlık ilişkilerini en üst noktalara taşıyın! 

Bir önceki yazımda makalem var.
235 kez okundu yorum yok Genel, sohbet
ETİKETLER :


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?