logo
cepten kızlarla sohbet

Mobil Arkadaşlık Uygulamaları

Mobil buluşma uygulamaları, buluşma dünyasını daha az stresli yapan çok popüler bir teknolojidir. Eski moda kör tarihleri, hızlı buluşma ve Aşk sitelerini kullanmak hala mümkün olsa da, cep telefonunu kullanabilmek, tüm süreci daha da kolaylaştırıyor. Mobil randevu ve Dul Bayanlar Sohbet uygulamalarıyla ilgili birkaç yararlı nokta:

Mobil Arkadaşlık Siteleri ile buluşma sürecinin tamamı çoğu kişinin kullanması için çok uygun ve kolaydır, ancak dizüstü bilgisayarınızın önünde çok fazla zaman harcamak biraz yorucudur. Bununla birlikte, Mobil arkadaşlık uygulamaları hareket halindeyken benzer düşünen bireylerle bağlantı kurmayı mümkün kılar ve hatta yakınlardaki potansiyel bir eşleşmeyle bağlantı kurmayı mümkün kılar. Bu nedenle, çevrimiçi buluşma aktivitenizi kontrol etmek için eve koşmak yerine acele etmek yerine, mobil uygulamalar arkadaşlarınızla ya da bakkal alışverişiyle dışarı çıkıp çıkmadığınızı istediğiniz zaman durum güncellemelerini kontrol etmeyi mümkün kılar. En yeni uygulamaların çoğu, Facebook gibi sosyal medya siteleriyle bütünleşmekte ve bu da potansiyel bir tarihe bağlanmayı ve sohbet etmeyi daha da kolaylaştırmaktadır. Sosyal buluşma tekniklerini kullanarak, birbirlerinin sosyal profilini kontrol ederek ve herhangi bir ortak arkadaşınız olup olmadığını görerek birbirlerini bulmak daha kolaydır.

Hareket Halindeyken Sohbet

Bir Mobil Chat sitesindeki sohbet etmenin en kolay yolu Nick seçerken dikkat etmelisiniz. Benzer nicklerden kaçının, hareket halindeyken mobilden sohbet de edebilirsiniz. Bu, bağlantı kurar kurmaz diğer tarafların ayrıntılarını kontrol etmenin harika bir yoludur ve birkaç profilin geçip girebileceği günün sonuna kadar beklemeyin. Uygulamaların çoğu, gönderdiğiniz tüm soruların yanıtlarını ve ayrıca bir şeyleri daha ileri götürmek isteyip istemediğinize karar vermek için kullanabilecekleri fotoğrafları hızla görmenizi kolaylaştırır. Mobil randevu uygulamalarının çoğu, uzun bir anket aracılığıyla çalışmak yerine birkaç soruyu cevaplamakla ilgili çok hızlı bir kayıt işlemine sahiptir. Gülümseme göndererek, kimin yaklaştığını görerek veya sadece flört ederek Mesajlaşma Siteleri ile başkalarıyla bağlantı kurmayı gerçekten kolaylaştırıyorlar.  Diğer kişinin yerini görmeyi mümkün kılan uygulamalar, kısa bir telefon görüşmesi yapmanın ve kısa bir süre sonra bir kafede ya da benzeri güvenli bir yerde buluşmanın bile mümkün olduğu anlamına gelir.

Bir önceki yazımda « makalem var.
191 kez okundu yorum yok sohbet
ETİKETLER :


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?